Poniżej przedstawiamy Państwu drzewko życzliwości stworzone przez nasze dwójkowe pociechy:)
Wśród wymienionych życzliwości mamy:
uśmiechanie się, nie obrażanie, nie ocenianie kogoś, dzielenie się, częstowanie jedzeniem, nie obgadywanie, pomoc w zadaniu domowym, używanie słów takich jak przepraszam, dziękuję, posiadanie dobrych intencji, używanie miłych słów, komplementowanie, nie przerywanie komuś w wypowiedzi.
Możemy być z naszych dwójkowych dzieci dumni!
Sandra Polywka-Nicze

Chciałam bardzo podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy wzięli udział w naszym konkursie pt. "jak regulować nasze emocje?".
Przyjęliśmy aż 60 prac konkursowych, z czego wyróżniliśmy i nagrodziliśmy aż 20!
Dziękuję za zaangażowanie oraz poświęcony czas.
Poniżej można się zapoznać z wyśmienitymi pracami naszych uczniów oraz ich oryginalnymi sposobami radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Dekoracje, światełka i dźwięki halloweenowe mogą być super zabawą, ale mogą być również przerażające, szczególnie dla tych dzieci z różnymi nadwrażliwościami sensorycznymi mogą być one przytłaczające i nie do wytrzymania.


Obecna sytuacja kryzysowa jest bardzo lękorodna. Często podkreślam, że każdy, absolutnie każdy może być ratownikiem pierwszej pomocy emocjonalnej, także wy - rodzice, nauczyciele. Młoda osoba, dziecko, której pomaga świadomy dorosły/rodzic/opiekun ma ogromną szansę poczuć się lepiej dzięki właśnie nam. Z resztą, jak w przypadku pierwszej pomocy medycznej podjęte działania często mogą uratować komuś zdrowie, a nawet życie.