Dzisiejszy świat trudno wyobrazić sobie bez dostępu do internetu, smartfona, komputera. Wyniki badania Nastolatki 3.0 – NASK wskazują, że około 30% nastolatków pozostaje on-line cały czas, niezależnie od miejsca pobytu, a 93,4% codziennie korzysta z internetu w domu. Jednocześnie aż 23% rodziców w ogóle nie rozmawiało z dziećmi o bezpieczeństwie w sieci. Skrót FOMO jest już coraz bardziej znany.

Drodzy Rodzice!

Zbliżają się wakacje. W poniższym artykule znajdą Państwo propozycje zabaw dla wszystkich dzieci! (nie tylko tych z zaburzenia SI) do wykorzystania w domu, w ogrodzie, na plaży, na łonie natury…Ten wspólnie spędzony czas z pewnością nie tylko wspomoże rozwój Waszych dzieci, ale zapewni świetną zabawę i wspomnienia na lata.

pdf E-book

pdf Artykuł