8 kwietnia odbyły się eliminacje szkolne do Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas 1-3. Eliminacje te były przeprowadzone w innej formie niż zwykle. Nie mogliśmy się spotkać na żywo, więc przenieśliśmy się do świata wirtualnego. Wybrano 6 osób, które będą nas reprezentowały w etapie gminnym.

Za Jagodę, Piotra, Milenę, Basię, Emilkę i Martynę trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Również klasy starsze brały udział w szkolnym etapie tegoż konkursu. Jednak przebiegły one w nieco innej formie niż w klasach młodszych, aczkolwiek również wirtualnej.

Uczniowie klas IV – VIII mieli nagrać recytację wiersza oraz fragmentu prozy i przesłać swoim nauczycielom języka polskiego. Po wysłuchaniu nadesłanych nagrań – także 8 kwietnia – wybrano 4 osoby, które będą reprezentowały naszą szkołę (wraz z młodszymi kolegami i koleżankami) na Gminnym Konkursie Recytatorskim. Są to: Jakub Rygoł, Magdalena Bęben, Hubert Janusz oraz Milena Janiszewska.

M. Grochla
A. Wiora