Uczniowie naszej szkoły, jak zawsze, chętnie wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Polegał on na przygotowaniu ozdoby o tematyce związanej z Halloween lub z jesienią.
Dzieci klas młodszych zdążyły jeszcze przynieść prace do szkoły. Dzięki temu na parterze powstała przepiękna wystawa. Natomiast uczniowie klas starszych, ze względu na naukę zdalną, przesłali zdjęcia swoich ozdób.
Ilość prac oraz kreatywność uczniów była zaskakująca. Trudno było wybrać zwycięzców, jednakże zostali oni wyłonieni. Oto oni:

1. miejsce – Lena Płaskura, 4a;
  2. miejsce – Karolina Bomba, 4a oraz Milena Bogawska, 5a;
  3. miejsce – Emilia Tarnawska, 3a.

Serdecznie gratuluję!!!
Po powrocie do szkoły zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu zostaną wręczone nagrody oraz małe upominki. Wszystkim bowiem należy się uznanie za kreatywność i zaangażowanie!

Opiekun SU – Magdalena Latus