W czasach pandemii niestety nie było możliwe zorganizowanie tradycyjnej akademii. Mimo to dyrektor naszej szkoły, pani Renata Kochanowska zapewniła uroczystą oprawę wręczenia świadectw, na które uczniowie w obecnej sytuacji z niecierpliwością czekali. Choć na chwilę mogli zobaczyć rówieśników i nauczycieli.

W niecodzienny sposób pożegnano klasę 8. Wyświetlono filmik ze wspomnieniami. Nie jednemu zakręciła się łezka w oku. Wyróżnionym wręczono również nagrody książkowe.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Wróćcie do szkoły zdrowi i wypoczęci.

Absolwentom dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za te lepsze i te gorsze chwile. Powodzenia i wytrwałości w dalszym kształceniu!

A. Wiora
M. Grochla