Przed nami ciężki okres, wszyscy musimy przyzwyczaić się, "stawić czoło" nowej sytuacji, która nie wiadomo jak długo potrwa. Od samego początku epidemii zachęcajmy nasze dzieci i młodzież do systematycznej pracy, uświadamiając, że okres przez który musimy wszyscy przebrnąć to nie wakacje.

Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby nauka nie była nudna, poświęcają swój czas - pracują - przygotowując materiały dla uczniów. Wiele zadań, gier multimedialnych, filmów, itp. może być ciekawą formą spędzenia czasu wolnego również dla nas - osób dorosłych.

Wysyłam Państwu link do prezentacji, która pomoże Państwu zmotywować nasz dzieci i młodzież. Prezentacja dotyczy nie tylko aktualnej sytuacji (nauczanie zdalne), niech będzie pomocna nam również, gdy wrócimy do szkoły. www.slideshare.net/AgnieszkaPie/prezentacja-motywacja-uczniw-do-nauki

mgr Anna Szczudrawa