9 stycznia 2020 r. w PSP nr 3 w Gogolinie odbyły się eliminacje gminne Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Wśród zwycięzców tego konkursu znaleźli się nasi uczniowie:

Kacper Grabelus - II miejsce w gminie

Marta Czaja - III miejsce w gminie.

Jednocześnie nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego tego konkursu, zdobywając wymagane ponad 85 % punktów możliwych do zdobycia.

7 lutego odbyły się w Opolu eliminacje wojewódzkie Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Również tu nasi uczniowie zdobyli wysokie lokaty:

Marta Czaja osiągnęła tytuł Laureata tego konkursu (zdobywając ponad 88,21 % punktów), a Kacper Grabelus - tytuł Finalisty (zdobywając 74,64 % punktów) .

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tego sukcesu! A jego osiągnięcie nie było łatwe, gdyż uczniowie musieli się wykazać umiejętnościami słuchania i czytania ze zrozumieniem oraz zdać egzamin ustny.

Marcie i Kacprowi dziękujemy również za wytrwałą i systematyczną pracę!

B. Konieczna