16 maja odwiedziła nas kolejna grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie. Tym razem była to grupa Sówek. Dziewczęta i chłopcy spędzili czas z uczniami z klasy 3b. Razem  uczestniczyli w lekcji z edukacji wczesnoszkolnej. Grali na instrumentach, rysowali, kolorowali oraz rozwiązywali zadania multimedialne na monitorze interaktywnym. Przedszkolaki odwiedziły również inne sale lekcyjne oraz skorzystały ze szkolnego boiska. Trzecioklasiści otrzymali upominki, pięknie wykonane papierowe sówki z kolorowymi skrzydełkami.

Starszakom bardzo  podobało się w szkolnej ławce i klasie. Już niedługo dzieci będą miały okazję  spędzić więcej czasu w szkolnych murach, bo od września zasilą nasze szeregi. Już się nie możemy doczekać :) A tymczasem, kochane dzieci, korzystajcie jeszcze z uroków bycia przedszkolaczka.

M. Grochla