Serdecznie dziękujemy za udział i ogromne zaangażowanie w ogólnopolską akcję dedykowaną polskim szkołom  - Szkoły Pełne Talentów, zorganizowaną przez sieć sklepów Lidl. Podczas trwania akcji, z Waszą pomocą, udało nam się zebrać 1373 taleńciaków.

Nie byłoby owego sukcesu bez Was i Waszego zaangażowania. Za to dziękuję Wam ja, jako koordynator akcji, Pani Dyrektor Renata Kochanowska wraz z gronem pedagogicznym i Radą Rodziców i myślę, że do tych podziękowań przyłączą się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie, którzy byli adresatami tej akcji. Istotą akcji było bowiem łączenie wspólnych sił w celu wspierania wybranej szkoły. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że to właśnie naszą szkołę Państwo wybrali.

Zebrane taleńciaki pozwoliły nam złożyć zamówienie na trzy hałasomierze, które już niebawem pojawią się na korytarzach naszej placówki .

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę, za to, że odpowiedzieliście Państwo na apel i po raz kolejny mogliśmy udowodnić, że jesteśmy może i małą, ale jakże silną, zintegrowaną społecznością szkolną.

Koordynator akcji: Sonia Szepela