W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Za część artystyczną odpowiadały klasy 4b i 5a wraz z wychowawcami – panią Magdaleną Latus oraz panią Moniką Popiel. Za oprawę muzyczną odpowiadał pan Rafał Jilg. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pani Dyrektor, która podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji za trud ich pracy. Wręczyła także Nagrody Dyrektora Szkoły, życząc wytrwałości i sukcesów w dalszym życiu zawodowym. Po wystąpieniu kl. 4a i 5a głos zabrała przewodnicząca szkoły, która wraz z Samorządem Uczniowskim również podziękowała wszystkim nauczycielom, a członkowie SU wręczyli słodkie upominki. W imieniu rodziców naszych uczniów przewodnicząca Rady Rodziców przekazała na ręce pani Dyrektor gratulacje oraz słodki upominek.

Magdalena Latus, Monika Popiel