We wzniosłej i uroczystej atmosferze, w piątkowy poranek 24.06.2022 r., w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Gogolinie, odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Część artystyczną akademii przygotowały klasy VIII a i b, które w piękny sposób pożegnały nauczycieli, kolegów i wszystkich pracowników szkoły. Ósmoklasiści odtańczyli poloneza, po czym we wzruszających słowach podziękowali za osiem lat nauki i wspólnej drogi.
W części oficjalnej Pani Dyrektor Renata Kochanowska rozdała świadectwa wszystkim uczniom kończącym naukę w naszej szkole i dzieciom wyróżnionym za wysokie wyniki w nauce z klas I-VII. Uroczystość uświetniła swą obecnością Skarbnik Gminy Gogolin pani Renata Hasse, która wręczyła Nagrodę Burmistrza za najwyższą średnią wśród uczniów klas ósmych uczennicy Michalinie Wojtkiewicz. Wyróżnienie w postaci Nagrody Dyrektora otrzymała uczennica Magdalena Bęben, która miała najlepsze wyniki w nauce w całej szkole. Na zakończenie przybyli także rodzice i bliscy naszych uczniów, aby wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim uczniom życzymy radosnych, słonecznych, niezapomnianych wakacji i aby czas wolny od zajęć lekcyjnych był przede wszystkim bezpieczny. Do zobaczenia we wrześniu!

Magdalena Lazarowska