W czwartek 9 czerwca 2022 roku w auli seminarium w Opolu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursów organizowanych przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu.

Tegoroczna edycja Diecezjalnego Konkursu Artystycznego – OPOLE 2022 przeprowadzona została pod tytułem „Bliżej Boga, bliżej człowieka”. W naszej szkole konkurs był przeprowadzony w styczniu i cieszył się dużym zainteresowaniem, a prace wyłonione przez komisję szkolną przekazane zostały do finału diecezjalnego. Z całej diecezji opolskiej do finału na Wydział Katechetyczny wpłynęło aż 227 prac uczniów. Nagrody i wyróżnienia otrzymało natomiast 46 osób. W tym gronie laureatów konkursu znalazła się z naszej szkoły Katarzyna Popiela z klasy 1a. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Udział w uroczystej gali był bardzo wielkim przeżyciem.

 Gratulujemy Kasi i życzymy dalszych sukcesów!

 Barbara Mocia