Wiktoria Haliniak, uczennica klasy III a PSP nr 2 w Gogolinie rozwija swoje umiejętności taneczne i osiąga wielkie sukcesy w Akademii Tańca RAMADA w Opolu.

W dniach 6-10 kwietnia 2022 r. w Janowie Podlaskim odbyły się Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Balet, Modern & Contemporary Dance. Podczas tych mistrzostw RAMADA z udziałem Wiktorii zdobyła 1. miejsce w minigrupie dzieci modern i formacji dzieci modern oraz 2. miejsce w formacji dzieci balet. Zatem są mistrzami i wicemistrzami Polski. Dziewczynka zakwalifikowała się również do Mistrzostw Polski w tańcu jazz – solo i w formacji, które odbędą się w maju br. Natomiast we wrześniu tancerze Akademii Tańca RAMADA wraz z naszą Wiktorią wezmą udział w Mistrzostwach Europy w Macedonii, a w październiku w Mistrzostwach Świata w Egipcie.

Za wysokie osiągnięcia taneczne uczennica otrzymała list gratulacyjny i stypendium sportowe od Prezesa i Zarządu Stowarzyszenia Oświatowo – Artystycznego ,,Edukacja ku Przyszłości”.

Życzymy Wiktorii powodzenia i dalszych sukcesów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji.

Opracowała mgr Mariola Jendrusch