W środę, 24.11.2021 r., uczniowie naszej szkoły: Magdalena Bęben, Emilia Kozołup, Anastazja Mazurek (kl.5b), Karolina Bomba (kl. 5a) oraz Julia Blacha, Łukasz Preisner, Aleksandra Wojtala i Jan Wojtkiewicz (kl. 4b) brali udział w konkursie zorganizowanym przez Zarząd Gminny TSKN w Gogolinie „Anhörung der Solisten, Chören und Musikgruppen in der Gemeinde Gogolin” przy współudziale Gminy Gogolin oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie.

Wszyscy uczestnicy konkursu byli super przygotowani: reprezentowali różnorodny repertuar oraz śpiewali z ogromnym zaangażowaniem solo, w duetach i kwartetach! Naszym małym artystom udanych występów z całego serca gratulujemy!!! A nauczycielom oraz oczywiście również drogim rodzicom za przygotowanie uczestników serdecznie dziękujemy!!!

Ewa Zimon