26 października br. o godz. 9.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie rozpoczęła się z inicjatywy Zarządu Gminnego TSKN-u w Gogolinie kolejna edycja spotkania z poezją i muzyką w języku niemieckim pod hasłem: „Ein kreatives Treffen mit Musik und Poesie”. Konkurs adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym (pięcio- i sześciolatków) i wczesnoszkolnym (klas I - III).

Uczestnicy konkursu prezentowali przygotowany przez siebie wiersz lub piosenkę.

Naszą szkołę reprezentowali:

- Szymon Folmer, klasa I A

- Emilia Bugno, klasa I B

- Lena Buczek, klasa II A

- Piotr Bęben, klasa II B

- Emilia Koplin, klasa III A

- Jakub Dziedzic, klasa III A

Wszyscy uczniowie bardzo ładnie zaprezentowali przygotowane utwory. Uczniowie klasy trzeciej, ze względu na udział w wycieczce szkolnej, prezentowali swe utwory za pomocą filmików, które zostały nagrane wcześniej i przekazane organizatorom.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów oraz nagród, które sprawiły uczestnikom mnóstwo radości.

Serdecznie dziękujemy organizatorom tego spotkania: zarządowi TSKN-u w Gogolinie, szczególnie panu Lenortowi oraz pani dyrektor GBP w Gogolinie, pani Ewie Wiorze ze współpracownikami za przygotowanie tego spotkania.

B. Konieczna

Zdjęcia: Gmina Bibliotek Publiczna w Gogolinie: