Drodzy Rodzice, Uczniowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w PSP nr 2 w Gogolinie  odbędzie się 1 września 2021r.  o godzinie 9.00. Dla  uczniów, rodziców,  pracowników Msza Święta o godzinie 8:00.  Podczas inauguracji nowego roku szkolnego nastąpi uroczyste pasowanie na ucznia klas pierwszych. Rogi obfitości można zostawić na stoliku w sali gimnastycznej  u pracownika obsługi. Uczniów klas I wraz rodzicami zapraszamy do sali gimnastycznej.

Uczniowie klas  II –VIII przychodzą  bezpośrednio do  sal lekcyjnych  na spotkanie z wychowawcami klas bez udziału rodziców.  Prosimy uczniów o udanie się bezpośrednio do swoich klasopracowni.

Uczniowie mają możliwość korzystania z obiadów na terenie szkoły, zapisy będą przyjmowane telefonicznie pod nr telefonu 774666224 do dnia 02.09.2021r.

Przydział klasopracowni:

Ia  – sala gimnastyczna mgr A. Rosenberger

Ib -  sala gimnastyczna mgr E. Sadowska- Spranzel

IIa – s. 12 mgr B. Wieczorek

IIb – s. 31 mgr M. Grochla

IIIa – s. 24 mgr D. Kłeczek

IIIb – s. 29 mgr K. Kubiczek

IVa – s. 4  mgr M. Popiel

IVb – s. 19  mgr S. Szewczyk

Va – s.16 mgr I. Bieńczak

Vb – s. 9 mgr A. Feielert

VIa – s. 1 mgr B. Sieńczak

VIIa – s. 26 mgr K. Skoczylas

VIIb – s. 10 mgr A. Wiora

VIIIa – s. 5 mgr M. Latus

VIIIb –s. 17 mgr M. Lazarowska

Proszę pamiętać o zasłanianiu ust i nosa maseczką!

Dyrektor PSP 2 w Gogolinie

R. Kochanowska