Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci przyszłorocznych klas pierwszych, aby wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I (spoza obwodu) Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie przesyłali drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natomiast zgłoszenia dziecka do klasy I (z obwodu) można również przesłać „mailem” lub dostarczyć do budynku szkoły po wznowieniu pracy placówki (dzieci „z obwodu szkoły” są przyjmowane automatycznie).

W razie pytań, prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Renata Kochanowska