W piątek, 17 grudnia uczniowie ostatni raz w tym roku kalendarzowym spotkali się w szkole z kolegami i koleżankami oraz nauczycielami. Od poniedziałku lekcje odbywają się w wirtualnym świecie.

Piątek był niezwykle świątecznym dniem. Kolędom i życzeniom nie było końca. Uczniowie klasy 2b przygotowali dla dzieci, nauczycieli oraz pracowników szkoły występ kolędowy. Donośny głos i śpiew pastorałek rozbrzmiewał w całej szkole. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali piernikowe upominki oraz słodycze dla uczniów oraz nauczycieli.

Uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych, aby złożyć sobie życzenia, pośpiewać kolędy i zjeść pyszne, świąteczne łakocie.

M. Grochla