Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła wzbogaciła się o nowy monitor interaktywny. Zakupiony został przez Radę Rodziców, między innymi ze środków pozyskanych na szkolnej zabawie andrzejkowej. Uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią, panią Anną Rosenberger dziękują za „prezent”.

Ekran dotykowy to nie tylko najwyższy standard jakości i rozdzielczości obrazu 4K, ale także możliwość jego intuicyjnej edycji, nanoszenia uwag i późniejszego zapisu wyniku wspólnej pracy uczniów i nauczyciela. Model ma wbudowany system iiWare (Android 9.0), który obsługuje aplikację Note, przeglądarkę internetową, menadżera plików, dyski w chmurze, WPS Office i inne. Umożliwia również odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych i wielu innych formatów. Dodatkowo jest wyposażony w zintegrowane głośniki, które eliminują potrzebę podłączenia dodatkowego nagłośnienia przed rozpoczęciem zajęć.

Serdecznie dziękujemy!

Aurelia Polywka