Uczniowie klasy 2a wybrali się pociągiem do Opola na spotkanie z przygodą, na dużym ekranie.

Główny wątek filmu „Emma i czarny jaguar" skupiał się na wielkich odkryciach, do jakich doszła Emma i na tajemnicach, które udało się jej odkryć. W wyniku przekazu, niektórzy uczniowie zostali zainspirowani do nauki i rozpoczęcia własnych poszukiwań wiedzy o przyrodzie. Film wzbudził miłość do przyrody, ukazał, jak można ją chronić i jak dużo zależy od nas samych. Podróże i przygody Emmy mogą stanowić inspirację, aby szanować przyrodę oraz przyjaźń i oddanie.

Film "Emma i czarny jaguar" okazał się hitem i cieszy się dużą oglądalnością. Młodzi kinomani z klasy 2a już nie mogą się doczekać kolejnych produkcji o swojej ulubionej bohaterce - Emmie - i jej przyjacielu, jaguarze.

Barbara Mocia