Choć to już oficjalnie jesień, to pogoda lepsza niż w wakacje. Piękny i słoneczny wrzesień zachęcił wychowawców klasy 1a i 3b, aby zabrać swoich podopiecznych na wycieczkę. Celem była Moszna.

Dziewczęta i chłopcy wraz z opiekunami zwiedzili komnaty zamku. Następnie na terenie parku zorganizowano gry i zabawy ruchowe. Był również czas na szaleństwo na placu zabaw. Niewątpliwie wielką atrakcją było wodne widowisko, które jest zsynchronizowane ze starannie dobraną muzyką klasyczną i filmową. Taki pokaz można oglądać codziennie o każdej pełnej godzinie.

Słoneczny dzień oraz niezwykle malowniczy teren sprawił, że uczniowie wraz z nauczycielami poczuli się jak na wakacjach. Aż szkoda było powrócić do szkoły. Miejmy nadzieję, że jesień przyniesie nam dużo słońca, kolorów i swoich skarbów.

M. Grochla-Czingon