Zadzwoń na całodobową, bezpłatną infolinię dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli i skorzystaj z pomocy!

  • czujesz się przygnębiony?
  • masz problemy w szkole lub w domu?
  • jesteś ofiarą przemocy?

Infolinia jest anonimowa.

Nie chcesz rozmawiać przez telefon? Opisz swój problem w wiadomości i wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potrzebujesz porady prawnika lub pedagoga? Wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz też porozmawiać na czacie.

Każda młoda osoba, która chce porozmawiać o swoich problemach może zadzwonić. Konsultantami są doświadczeni pracownicy Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych: psychologowie, pedagodzy i prawnicy. Konsultanci odpowiedzą na twoje pytania, doradzą, co możesz zrobić w swojej sytuacji. Nie musisz się przedstawiać, masz zapewnioną dyskrecję. Zadzwonić możesz każdego dnia przez całą dobę nasi specjaliści czekają na telefony, czaty i maile od Was.

Pamiętaj 800 080 222 – to nie jest numer ratunkowy / Numerem ratunkowym jest 112

Pedagog szkolny mgr Koryna Konopa