20 grudnia w naszej szkole zrobiło się bardzo świątecznie. Uczniowie klasy 3b pod kierunkiem pani Michaeli Grochli przenieśli społeczność szkolną do Betlejem - w miejsce narodzenia Jezusa.
Na początku trzecioklasiści w świątecznej scenerii przepięknie przedstawili to, co wydarzyło się w szopce. Były śpiewy kolęd i bożonarodzeniowych pastorałek. Do gogolińskiej stajenki zawitały również aniołeczki, które zatańczyły dla Dzieciątka i zgromadzonych gości. Byli pastuszkowie, trzej królowie oraz prawdziwi górale.
Na końcu spotkania dyrektor szkoły, pani Renata Kochanowska odczytała świąteczne kartki z życzeniami od przyjaciół szkoły.
Po widowisku uczniowie wraz z nauczycielami udali się do swoich sal na klasowe Wigilie.
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych!
Do zobaczenia 7 stycznia. Odpoczywajcie!
Dziękujemy Państwu Szamperom za wykonanie przepiękniej stajenki. Będzie nam służyła przez długie lata.

M. Grochla