21 marca w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo i wiosennie. To nasi uczniowie wraz
z nauczycielami sprawili, że można się było poczuć niczym rozkwitające kwiaty na łące. Każda klasa losowała kolor, który miał dominować w ubiorze dziewcząt i chłopców. Uczniowie poszczególnych klas podeszli solidnie do zadania. Zamienili się w kreatorów mody i przygotowali wiosenne stroje zgodnie z wybraną barwą.

Trzeba przyznać, że w tym roku wiosna nas nie zawiodła i obdarowała nas pięknym, pogodnym i słonecznym dniem. Aż żal było siedzieć w szkole. Boisko szkolne czy park miejski były miejscem, gdzie uczniowie mogli miło spędzić czas na rozmowach czy zabawach. Dziecięcy gwar, radość i beztroska dominowały w całym naszym miasteczku.

Nareszcie zapachniało wiosną!

M. Grochla - Czingon