"Kto ma serce pełne miłości - zawsze ma coś do dania." W dniu 10 czerwca 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie odbyła się impreza integracyjna z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej i uczniami Zespołu Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima w Krapkowicach.

Wszystkich zgromadzonych powitała pani dyrektor mgr Renata Kochanowska. Atrakcje rozpoczęły się przedstawieniem przygotowanym przez Szkolne Koło Regionalne pod opieką mgr Izabeli Bieńczak i mgr Anny Wiory pt. "Wędrująca Karolinka" opartym na przekazie pana Jerzego Lipki. Czas spotkania umilał zespół "Wędrująca Kapela" pod kierunkiem mgr Elżbiety Klimas. Panie Mariola Jendrusch, Ewa Sadowska-Spranzel oraz Stanisława Szewczyk zorganizowały gry i zabawy ruchowe. Można było podziwiać rywalizację wspaniałych sportowców. Na uczestników zawodów czekały ciekawe nagrody. Po zmaganiach sportowych nadeszła pora na zabawę taneczną. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Konferansjerem imprezy była mgr Bernadeta Konieczna. Opiekę nad całością sprawowały: mgr Izabela Bieńczak i mgr Koryna Konopna. Pani dyrektor, grono pedagogiczne oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie dziękują wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji imprezy.