Pracownicy pedagogiczni:

  1. mgr Renata Kochanowska – dyrektor szkoły
  2. mgr Aurelia Polywka - wicedyrektor
  3. mgr Koryna Konopka – pedagog, terapia pedagogiczna, plastyka, rewalidacja, społeczny kierownik świetlicy i stołówki szkolnej
  4. mgr Anna Feilert -, bibliotekarz, język polski,
  5. mgr Monika Popiel - matematyka, informatyka
  6. mgr Iwona Krawczyk - chemia
  7. mgr Anna Wiora – język polski
  8. mgr Dorota Kłeczek - Edukacja wczesnoszkolna
  9. mgr Michaela Grochla - Edukacja wczesnoszkolna, WOS, świetlica
  10. mgr Bernadeta Konieczna – język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy- język niemiecki
  11. mgr Alicja Grelowska - język angielski,
  12. mgr Ewa Zimon - język mniejszości narodowej – niemiecki,
  13. mgr Barbara Mocia – religia, świetlica
  14. mgr Anna Rosenberger - edukacja wczesnoszkolna, biologia
  15. mgr Joachim Stiebler - biologia
  16. mgr Ewa Sadowska-Spranzel - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  17. mgr Bożena Sieńczak – matematyka, technika
  18. mgr Stanisława Szewczyk - Wychowanie fizyczne, informatyka, geografia, przyroda
  19. mgr Barbara Wieczorek - Edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  20. mgr Beata Durska-Kowalska- j.polski,
  21. mgr Magdalena Lazarowska - logopeda,świetlica
  22. mgr Justyna Olejnicka – psycholog,
  23. mgr Katarzyna Kubiczek - Edukacja wczesnoszkolna, Język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy język niemiecki
  24. mgr Magdalena Tomeczek – fizyka
  25. mgr Renata Chmura – geografia, historia
  26. mgr Krystyna Skoczylas- wychowanie fizyczne, rewalidacja
  27. mgr Magdalena Latus – język angielski, doradztwo zawodowe, edukacja dla bezpieczeństwa
  28. mgr Anna Szczudrawa-pedagog specjalny ,j. angielski
  29. mgr Jadwiga Józefów – świetlica
  30. mgr Rafał Jilg – muzyka
  31. mgr Izabela Bieńczak – Wychowanie do życia w rodzinie, Bibliotekarz
  32. ks. Sławomir Krawczyk- religia
  33. mgr Beata Kulig – j.polski, świetlica
  34. mgr Mariola Jendrusch- edukacja wczesnoszkolna
  35. mgr Sonia Szepela – j. angielski
  36. mgr Zuzanna Kasprzak – psycholog

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. mgr Sabina Przemus - specjalista ds. kadr
  2. mgr Leokadia Przemus – sekretarz szkoły
  3. Anna Dawidowicz – pomoc nauczyciela
  4. Urszula Lisowska – pomoc nauczyciela
  1. Gabriela Skrzypiec - pracownik obsługi
  2. Joanna Zwiech - pracownik obsługi,
  3. Barbara Kraus - pracownik obsługi,
  4. Beata Smykała - pracownik obsługi
  5. Kazimierz Bandyk – konserwator
  6. Evelina Grabeus - opiekun do przeprowadzania dzieci przez przejście dla pieszych, pracownik obsługi

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 15 styczeń 2019 15:47 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 15:51 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:29 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:30 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:31 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:33 Admin_2
Artykuł został zmieniony. środa, 27 luty 2019 17:01 Admin_2
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 marzec 2019 16:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 marzec 2019 16:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. środa, 11 wrzesień 2019 16:45 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 08 wrzesień 2020 13:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. piątek, 03 wrzesień 2021 14:48 Admin_2