Jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i wakacje, znów będą wakacje…

1 września w szkołach wybrzmiał pierwszy dzwonek, który rozpoczął nowy rok szkolny. Być może po ostatnich zawirowaniach związanych z pandemią oraz nauką zdalną uczniowie z radością powrócili do szkolnych murów oraz swoich kolegów i koleżanek. Jedno jest pewne, najbardziej ucieszyli się rodzice.

Pierwszaki również były zadowolone. Trudno im się dziwić. Ogromne rogi obfitości zrekompensowały im lekkie zdenerwowanie z powodu sytuacji, w której się znaleźli najmłodsi. Nowe miejsce, nowe znajomości i nowa pani mogły lekko przestraszyć, ale pasowanie wielkim ołówkiem oraz wręczenie przez panią dyrektor dyplomów nadało dzieciom moc bycia pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Oby te magiczne moce mieli nie tylko nasi pierwszoklasiści, ale również pozostali uczniowie a także nauczyciele naszej szkoły.

Kochani uczniowie, życzymy Wam moc pozytywnej energii, moc radości, moc przyciągania życzliwych ludzi. Bądźcie szczęśliwi i z uśmiechem zaczynajcie każdy nowy dzień! Niech moc będzie z Wami.

Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi”.

M. Grochla