Od dzisiejszego poniedziałku (22.10.2018) na szkolnym korytarzu na parterze uczniowie mogą "wypożyczać" książki ze Szkolnego Kącika Latającej Książki. Jego ideą jest możliwość zabrania wybranej pozycji do domu lub przeczytanie jej w szkole. Kącik dysponuje w tej chwili przeróżnymi tytułami przeznaczonymi dla odbiorców w różnym wieku. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie.
Cały czas można również przynosić swoje - już przeczytane i niepotrzebne - książki, książeczki, atlasy, leksykony, czasopisma... Może komuś się jeszcze przydadzą, kogoś zainteresują.
Uczniom i rodzicom, którzy wzięli udział w tworzeniu małego księgozbioru, bardzo dziękuję i jednocześnie zachęcam do dalszej aktywności!

Informuję również, że w bibliotece szkolnej można już wypożyczać nowe pozycje zakupione w ramach udziału naszej szkoły w Rządowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Gwarantuję, że wiele z nich spodoba się zarówno młodszym jak i starszym naszym uczniom. Są to bowiem wartościowe, interesujące i pięknie wydane teksty.

Anna Wiora