Dnia 7.02.2020 r. na czwartej godzinie lekcyjnej odbyły się w klasie IV grupowe zajęcia z psychologiem szkolnym dotyczące emocji. Podczas nich uczniowie dowiedzieli się, czym są emocje, jakie mamy ich rodzaje, jaki jest ich podział, gdzie je odczuwamy oraz w jaki sposób je wyrażamy. Uczniowie wykonali prace plastyczne na ten temat. W zajęciach grupowych brała udział Zuzanna Macheta, która objęta jest nauczaniem indywidualnym w naszej szkole. Towarzyszyła jej pani pedagog - Koryna Konopka, która pomagała uczennicy w wykonywaniu poszczególnych zadań. Wszyscy uczniowie byli bardzo zaangażowani, sumiennie i aktywnie pracowali. W tym czasie odwiedzili nas również pracownicy z Parlamentu Europejskiego, którzy nagrywali reportaż z okazji Międzynarodowego Dnia Chorób Rzadkich przypadającego na dzień 28 lutego.

Sandra Polywka-Nicze, psycholog szkolny