Tegoroczna edycja Diecezjalnego Konkursu Artystycznego – OPOLE 2019 odbyła się pod tytułem tytuł: „Św. Anna patronką wychowania i życia rodzinnego w naszej diecezji”. Jej organizatorem był Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Opolu.
Do udziału w konkursie zgłosili się uczniowie: Wojciech Małek oraz Dominik Ferkaluk z klasy 1b. Ich prace zostały przekazane do etapu diecezjalnego.
23 maja 2019 roku w auli seminaryjnej przy ul. Drzymały 1a w Opolu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom i laureatom konkursów organizowanych przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu w roku szkolnym 2018/2019.
Nasz uczeń Wojciech Małek otrzymał za swoją pracę wyróżnienie specjalne.
Udział w uroczystej gali był bardzo wielkim przeżyciem. Gratulujemy Wojtkowi wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

Barbara Mocia