zapisy kl I scyfrowa szkola2baner 25 latbaner szkola klasa

Osiągnięcia sportowe 2017/2018 I półrocze

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA ETAP MIEJSKO – GMINNY 

Dziewczyny – III miejsce

Chłopcy – I miejsce (awans do etapu powiatowego - IV m )

26.10.2017, PSP3 Gogolin  i  Zdzieszowice, 09.11.2017r.

 

Reprezentacja dziewcząt:

 Dzięgielewska Oliwia, Jaworska Karolina, Gabor Nikola, Posiadły Wanesa, Szmerdt Julia, Wybraniec Aleksandra, Zelent Julia.

Reprezentacja chłopców:

Bramorski Adam, Buczyński Krzysztof, Bugno Dawid, Fiszer Kamil, Gorzel Miłosz, Jelito Kamil, Omachel PiotrBra, Tomeczek Paweł, Werner Szymon.

PIŁKARSKIE ROZGRYWKI O PUCHAR TYMBARKU  - ,, Łączy nas piłka”

 

14.11.2017r., hala B.i Z. Blautów, Gogolin

I miejsce wgminie  i II miejsce w powiecie  rozgrywek zajęła drużyna „Dwójeczka” w składzie: Karol Bramorski ,Tomeczek Paweł, Bugno Dawid , Gorzel Miłosz, Jakubowski Krystian , Kowolik Filip.

IIImiejsce zajęła „Dwójeczka” w składzie Dawid Domaciuk ,Jakub Maźniak,Mateusz Drozd,Łukasz Skwarek, Sonik Wiktor, Mandok Mateusz.

IV miejsce zajęła drużyna” Orły” w składzie:Karol Bramorski,Grabelus Dominik,Smadzik Aleksander,Stocki Wojciech,Szewczyk Dominik, Trzciński Mateusz.

MINI PIŁKA KOSZYKOWA ETAP MIEJSKO – GMINNY 

13 .12.2017 ,PSP2 Gogolin

Dziewczyny-III miejsce

Chłopcy – II miejsce

Reprezentacja dziewcząt:

 Dzięgielewska Oliwia, Jaworska Karolina, Gabor Nikola, Gorzel Karolina ,Gwoździewska Tatiana   Posiadły Wanesa, Szmerdt Julia, Wybraniec Aleksandra, Zelent Aleksandra , Dziemba Nikola,Wieczorek Paulina , Żołeńska Aleksandra.

Reprezentacja chłopców:

Bramorski Adam,Bramorski Paweł  Buczyński Krzysztof,  Jelito Kamil,Fait Patryk,Domaciuk Dawid, Omachel Piotr , Fesser Tomasz , Kubacki Jakub,Łukasiewicz Piotr ,Grabelus Kacper, Werner Szymon.

                                                                                              Szewczyk Stanisława

                                                                                              Skoczylas Krystyna

                                                                                              Bożena Wiesner

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/17

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/17 – mgr S.Szewczyk

  • Biegi przełajowe w Zdzieszowicach  IV miejsce Filip Wołowicz i Kamil Jelito
  • Halowa piłka nożna chłopców-  I miejsce              etap gminny
  • Halowa piłka nożna chłopców-  I miejsce              etap:  powiaty
  • Halowa piłka nożna chłopców-  IV miejsce           etap:  półfinały                                                                                                                                                                                                wojewódzkie
  • Halowa piłka nożna dziewcząt-  II miejsce            etap gminny
  • Mały Olimpijczyk dziewcząt- II miejsce             etap gminny
  • Mały Olimpijczyk chłopców- II miejsce             etap gminny
  • Mini piłka koszykowa dziewcząt-  I miejsce              etap gminny
  • Mini piłka koszykowa dziewcząt-  I miejsce              etap powiaty
  • Mini piłka koszykowa dziewcząt-  IV miejsce etap:  półfinały                                                                                                                                                                                               wojewódzkie
  • Mini piłka koszykowa chłopców-      I miejsce etap gminny

                                                                                              III miejsce - etap powiatowy

  • Turniej piłki nożnej na Orliku dz      II miejsce  etap gminny
  • Turniej piłki nożnej na Orliku chł.    II miejsce  etap gminny
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dyscyplina: Mini piłka nożna - 10 osobowa

Płeć: Chłopcy,

 1 miejsce - etap gminny

 4 miejsce - etap powiatowy  

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dyscyplina: Mini piłka nożna - 10 osobowa

Płeć: Dziewczyny, ,

2 miejsce - etap gminny

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dyscyplina: Mini siatkówka - czwórki

Płeć: Chłopcy Zawody drużynowe:

1 miejsce - etap gminny

1 miejsce - etap powiatowy

IV miejsce 1/2 wojewódzkich

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dyscyplina: Mini siatkówka - czwórki

 Płeć: Dziewczęta

3 miejsce - etap gminny

  • Tenis stołowy - drużynowy ,Płeć: Chłopcy Zawody drużynowe:

4 miejsce - etap gminny

  • Tenis stołowy - drużynowy ,Płeć: dziewczyny, Zawody drużynowe:

3 miejsce - etap gminny

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dyscyplina: Mini koszykówka Płeć: Chłopcy

 1 miejsce - etap gminny

Osiągnięcia sportowe I semestr 2016/2017

Biegi przełajowe w Zdzieszowicach

IV miejsce

Filip Wołowicz

Kamil Jelito

Halowa piłka nożna chłopców

I miejsce

etap gminny

Halowa piłka nożna chłopców

I miejsce

etap: powiaty

Halowa piłka nożna chłopców

IV miejsce

etap: półfinały wojewódzkie

Halowa piłka nożna dziewcząt

 II miejsce

etap gminny

Mały Olimpijczyk dziewcząt

II miejsce

etap gminny

 Mały Olimpijczyk chłopców

II miejsce

etap gminny

Mini piłka koszykowa dziewcząt

I miejsce

etap gminny

Mini piłka koszykowa chłopców

I miejsce

etap gminny

Turniej piłki nożnej na Orliku dz.

II miejsce

etap gminny

Turniej piłki nożnej na Orliku chł.

II miejsce

etap gminny

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016.

Halowa piłka nożna chłopców-  II miejsce etap gminny
Halowa piłka nożna dziewcząt-  II miejsce etap gminny
Mini piłka nożna chłopców-  III miejsce etap gminny
Mini piłka nożna dziewcząt-  II miejsce etap gminny
Mały Olimpijczyk dziewcząt-  II miejsce etap gminny
Mały Olimpijczyk chłopców-  I miejsce etap gminny
Mały Olimpijczyk chłopców-  III miejsce etap powiaty
Mini piłka siatkowa dziewcząt-  I miejsce etap gminny
Mini piłka siatkowa dziewcząt-  III miejsce etap powiatowy
Mini piłka siatkowa chłopców-  II miejsce etap gminny
Mini piłka koszykowa dziewcząt-  II miejsce etap gminny
Mini piłka koszykowa chłopców-    I miejsce etap gminny 
Turniej Sprawnościowy w Górażdżach „Zwyciężaj siebie”  I miejsce  
Udział uczniów w Biegach papieskich    
Festyn sportowy w Kamieniu Śląskim- mini piłka nożna chłopców -   II miejsce  
Udział uczniów naszej szkoły w Pomarańczowej Pomocy    
Indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce:    
Patrycja Bomba bieg na 100m I miejsce w gminie
Anna Kroker  bieg na 100m II miejsce w gminie
Kamil Adamiak bieg na 100m II miejsce w gminie
Anna Kroker  bieg na 300m I miejsce w gminie
Filip Wołowicz bieg na 500m III miejsce w powiecie
Szymon Malec bieg na 1000m II miejsce w gminie
Damian Niepala bieg na 1000m III miejsce w powiecie
Maciołek Nikodem skok wzwyż I miejsce w gminie
Patrycja Bomba skok w dal II miejsce w gminie,
Natalia Suchy skok w dal III miejsce w gminie
Adam Piechota skok w dal I miejsce w gminie
Kamil Adamiak skok w dal IIImiejsce w gminie
Aleksandra Konieczny rzut piłeczką palantową I miejsce w gminie
Ewa Gabor rzut piłeczką palantową III miejsce w gminie
Filip Wołowicz rzut piłeczką palantową III miejsce w gminie
Sztafeta chłopców 4x100m I miejsc w gminie  
Sztafeta dziewcząt 4x100m I miejsc w gminie  
Patrycja Bomba bieg na 100m udział w finałach wojewódzkich

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/16

  • Halowa piłka nożna chłopców - II miejsce - etap gminny
  • Halowa piłka nożna dziewcząt - II miejsce - etap gminny
  • Mini piłka nożna chłopców - III miejsce - etap gminny
  • Mini piłka nożna dziewcząt - II miejsce - etap gminny
  • Mały Olimpijczyk dziewcząt - II miejsce - etap gminny
  • Mały Olimpijczyk chłopców - I miejsce - etap gminny
  • Mały Olimpijczyk chłopców - III miejsce - etap powiaty
  • Mini piłka siatkowa dziewcząt - I miejsce - etap gminny
  • Mini piłka siatkowa dziewcząt - III miejsce - etap powiatowy
  • Mini piłka siatkowa chłopców - II miejsce - etap gminny
  • Mini piłka koszykowa dziewcząt - II miejsce - etap gminny
  • Mini piłka koszykowa chłopców- I miejsce - etap gminny
  • Turniej Sprawnościowy w Górażdżach „Zwyciężaj siebie” - I miejsce
  • Udział uczniów w Biegach papieskich
  • Festyn sportowy w Kamieniu Śląskim- mini piłka nożna chłopców - II miejsce
  • Udział uczniów naszej szkoły w Pomarańczowej Pomocy
  • Indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce:
    • Patrycja Bomba - bieg na 100m - I miejsce w gminie
    • Anna Kroker - bieg na 100m - II miejsce w gminie
    • Kamil Adamiak - bieg na 100m - II miejsce w gminie
    • Anna Kroker - bieg na 300m - I miejsce w gminie
    • Filip Wołowicz - bieg na 500m - III miejsce w powiecie
    • Szymon Malec - bieg na 1000m - II miejsce w gminie
    • Damian Niepala - bieg na 1000m - III miejsce w powiecie
    • Maciołek Nikodem - skok wzwyż - I miejsce w gminie
    • Patrycja Bomba - skok w dal - II miejsce w gminie,
    • Natalia Suchy - skok w dal - III miejsce w gminie
    • Adam Piechota - skok w dal - I miejsce w gminie
    • Kamil Adamiak - skok w dal - IIImiejsce w gminie
    • Aleksandra Konieczny - rzut piłeczką palantową - I miejsce w gminie
    • Ewa Gabor - rzut piłeczką palantową - III miejsce w gminie
    • Filip Wołowicz - rzut piłeczką palantową - III miejsce w gminie
    • Sztafeta chłopców 4x100m  - I miejsc w gminie
    • Sztafeta dziewcząt 4x100m  - I miejsc w gminie
    • Patrycja Bomba - bieg na 100m - udział w finałach wojewódzkich

opracowała:

Stanisława Szewczyk