zapisy kl I scyfrowa szkola2baner 25 latbaner szkola klasa

Osiągnięcia dydaktyczne I semestr 2016/2017

Nazwa konkursu  Laureaci etapu  szkolnego na etapie gminnym/wojewódzkim 
IMIĘ I NAZWISKO KL.

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY

Opiekunowie: 

p. Anna Wiora 

p. Beata Kulig

Róża Deć – I miejsce na etapie gminnym; tytuł  finalisty na etapie wojewódzkim (80%)  VI b
Łukasz Ostrowski – II miejsce na etapie gminnym;  VI a
Tymon Reguła - IV miejsce na etapie gminnym;  VI b

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Opiekunowie:

p. Monika Popiel

p. B. Sieńczak

 Róża Deć – miejsce  IV na etapie gminnym;  VIb
 Ewa Gabor – miejsce IX na etapie gminnym;  VIb
Damian Niepala – X miejsce na etapie gminnym;  VIa

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Opiekun:

p. Aurelia Polywka

 Marta Dzięgielewska- miejsce VI  na etapie gminnym;  VIa
 Tymon Reguła - miejsce VIII na etapie gminnym;  VIb
 Damian Niepala - miejsce IX na etapie gminnym;  VIa

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

Opiekun: p. Stanisława Szewczyk

 Róża Deć – IV miejsce na etapie gminnym;  VIb
 Tymon Reguła - V miejsce na etapie gminnym;  VIb

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Opiekun:

p. Bernadeta Konieczna

Bernadetta Lepich – II miejsce na etapie gminnym; / tytuł laureata w eliminacjach wojewódzkich(90,86%)  VIb
 Róża Deć- III miejsce na etapie gminnym;  / tytuł finalisty w eliminacjach wojewódzkich(52,67%)  VIb
 Kacper Grabelus – V miejsce na etapie gminnym;  / tytuł laureata w eliminacjach wojewódzkich (87,69%)  Va

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Opiekun:

p. Sonia Miłek 

Kacper Grabelus - miejsce II na etapie gminnym;  Va
 Łukasz Ostrowski - miejsce IV na etapie gminnym;  VIa
 Róża Deć- miejsce V na etapie gminnym;  VIb
 Tymon Reguła - miejsce VII na etapie gminnym;  VIb

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Nazwa konkursu Laureaci etapu  szkolnego na etapie gminnym
IMIĘ I NAZWISKO KL.
WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY 1. Adam Piechota  IV m. 6b
2. Róża Deć    VII m. 5b
3. Victoria Maciołek VI m. 6b
4. Wiktoria Wolak VI m. 6a
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY 1. Adam Piechota  III m. 6b
2. Dawid Sojka   VI m. 6b
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY 1. Dawid Sojka  X m. 6b
2. Jakub Barski XI m. 6a
3. Róża Deć  XII m. 5b
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY 1. Adam Piechota IVm. 6b
2. Jakub Rogoza  IIIm 6a
3. Wiktoria Wolak IV m. 6a
4. Tymon Reguła IX m. 5b
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO 1. Bernadetta Lepich  Vm. 5b
2. Róża Deć  Xm. 5b
3. Tymon Reguła  XII m. 5b
4. Kacper Grabelus  VIII m 4
5. Anna Kroker  XI m. 6b
6. Colleen Bomba  VIm. 6b
7. Victoria Maciołek VII m. 6b
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 1. Dawid Sojka VI m. 6b
2. Emilia Pęcak III m. 6b
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI Olivier Machura III m. 3a
GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Dawid Bugno ….

Victoria Grabelus…..

3b

3b

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Jakub Kubacki II m. 3a
GMINNY KONKURS BRD Dawid Sojka III m. w powiecie 6b

 

 

Konkurs słowno – muzyczny z języka niemieckiego- opiekunowie: mgr A. Polywka, mgr B. Konieczna

Gminny Konkurs Kroszonkarski  Damian Niepala IIIm – opiekun mgr I . Bieńczak

Gminny Konkurs Recytatorski – II m. Marta Dzięgielewska , III m Karolina Szyroki

Gminny Konkurs Śląskiego Berania II miejsce – opiekun mgr I . Bieńczak

Wojewódzki konkurs recytatorski ,,Jugend tragrt Gedichte  vor” – III m E.Łukaszewicz- opiekun mgr B. Konieczna

Wojewódzki Konkurs plastyczny ,, Zagrożenia  wypadkom w gospodarstwie wiejskim w oczach dziecka” PIP Opole  - opiekun mgr A. Rosenberger

62. Europejski Konkurs pt.: " „Europa pomaga - czy Europa pomoże”

opiekun: mgr B. Konieczna i A. Polywka

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – MT EXPERTAMI zostali: Klasa IV: Karolina Szyroki, Mateusz Wotka, Aleksandra Zelent.

Klasa Va: Szymon Malec, Damian Niepala, Łukasz Ostrowski, Tomasz Tomeczek.

Klasa Vb: Róża Deć, Szymon Dziuba, Ewa Gabor, Bernadeta Lepich, Pascal Łodziana.

Klasa VIa: Kamil Adamiak, Emilia Łukaszewicz, Joanna Mazurek, Jakub Rogoza, Małgorzata Winiarz, Wiktoria Wolak.

Klasa VIb: Patrycja Bomba, Oliwier Gramala, Paulina Jasionkowska, Ola Konieczny, Victoria Maciołek, Emilia Mandok, Adam Piechota, Dawid Sojka

opiekunowie  mgr M. Popiel, mgr B. Sieńczak

 

Konkurs plastyczny "Moja mała ojczyzna" – nauczyciele kl. I- III , kl. IV-VI p. K. Konopka                                                                        

 

Wewnątrzszkolne konkursy:

  • Konkurs plastyczny "Legendy gogolińskie"- opiekunowie  mgr I. Bieńczak , mgr A. Wiora
  • Konkurs plastyczny "Moja szkoła" – I m. Sz. Myśliwiec  - opiekun mgr M. Jendrusch
  • Konkurs ortograficzny  - I m. Victoria Maciołek – opiekunowie  mgr B. Kulig, mgr. A. Wiora
  • Konkurs czytelniczy – Im. Adam Piechota - opiekunowie  mgr B. Kulig, mgr. A. Wiora

Osiągnięcia dydaktyczne szkoły I semestr 2015/2016

Nazwa konkursu Laureaci etapu  szkolnego na etapie gminnym
IMIĘ I NAZWISKO KL.
WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY 1. Adam Piechota  IV m. 6b
2. Róża Deć    VII m. 5b
3. Victoria Maciołek VI m. 6b
4. Wiktoria Wolak VI m. 6a
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY 1. Adam Piechota  III m. 6b
2. Dawid Sojka   VI m. 6b
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY 1. Dawid Sojka  X m. 6b
2. Jakub Barski XI m. 6a
3. Róża Deć  XII m. 5b
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY 1. Adam Piechota IVm. 6b
2. Jakub Rogoza  IIIm 6a
3. Wiktoria Wolak IV m. 6a
4. Tymon Reguła IX m. 5b
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO 1. Bernadetta Lepich  Vm. 5b
2. Róża Deć  Xm. 5b
3. Tymon Reguła  XII m. 5b
4. Kacper Grabelus  VIII m 4
5. Anna Kroker  XI m. 6b
6. Colleen Bomba  VIm. 6b
7. Victoria Maciołek VII m. 6b
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 1. Dawid Sojka VI m. 6b
2. Emilia Pęcak III m. 6b

Osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2014/2015

Gminny Konkurs matematyczny klas III – I miejsce Aleksandra Wybraniec opiekun mgr A. Rosenberger

Gminny Konkurs ortograficzny  klas III – I miejsce Aleksandra Wybraniec, III m. Karolina Szyroki  opiekun mgr A. Rosenberger

Wojewódzki Konkurs języka angielskiego  II miejsce J. Sikorska, II-  S. Sajfert, III - A. Przybyła VIII- A. Kosicka – opiekun mgr M. Latus

Wojewódzki Konkurs Historyczny V miejsce A. Przybyła, X miejsce M. Niepala, XIII miejsce J. Jelito.- opiekun mgr A. Polywka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny I miejsce J. Jelito, IX miejsce D. Sojka, X miejsce T. Bednarek, XI miejsce A. Przybyła, XII miejsce G. Fajlert   opiekun mgr B. Sieńczak i mgr M. Popiel

Wojewódzki Konkurs z języka polskiego VII miejsce J. Sikorska, IX T. Bednarek, XI miejsce S. Sajfert   opiekun mgr A. Wiora, mgr B. Kulig

Wojewódzki Konkurs z języka niemieckiego XI miejsce B. Lepich, XII miejsce P. Steuer, XIII miejsce J. Jelito, XIV miejsce G. Fajlert, XV miejsce  A. Przybyła opiekun mgr B. Konieczna, mgr A. Polywka

Wojewódzki Konkurs techniczny  III miejsce  J. Jelito, IV miejsce D. Sojka opiekun mgr B. Sieńczak

Turniej BRD  III m. Drużynowo opiekun mgr B. Sieńczak

Konkurs słowno – muzyczny z języka niemieckiego, opiekunowie: mgr A. Polywka, mgr B. Konieczna

Konkurs wiedzytemat Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim Joanna Jelito – I miejsce, Anna Przybyła – IV miejsce opiekun: mgr A. Polywka, mgr B. Konieczna

61. Europejski Konkurs pt.: "Wie wollen wir leben in Europa?"  (Jak chcemy żyć w Europie?)Amelia Stocka - I miejsce, Róża Deć - III miejsce opiekun: mgr B. Konieczna

I miejsce w Gminie i udział w Eliminacjach Rejonowych XXI Konkursu Recytatorskiego w języki niemieckim ,, Młodzież recytuje poezję”- E. Łukasiewicz - opiekun mgr B. Konieczna

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w kategorii klas I-III – Michaela Wojtkiewicz I miejsce w gminie i II miejsce w etapie rejonowym- opiekun mgr M. Grochla

Gminny Mistrz Ortografii – III m. Joanna Sikorka opiekun mgr I. Bieńczak

Gminny Konkurs Kroszonkarski – II m. D. Niepala, Vm. K. Mazurek opiekun mgr I. Bieńczak

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Żak  ,,Obraz  rodziny na kartach Pisma Świętego” do etapu rejonowego zakwalifikowali się: A. Kosicka, P. Steuer, G. Fajlert, A. Przybyła, opiekun: mgr B. Mocia

IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – MT EXPERTAMI zostali: Damian Niepala, Łukasz Ostrowski, Szymon Malec, Tomasz Tomeczek, Marta Dzięgielewska, Ewa Gabor, Róża Deć, Szymon Dziuba, Joanna Mazurek, Sebastian Olszewski, Patrycja Bomba, Victoria Maciołek, Adam Piechota, Oliwier Gramala, Emilia Mandok, Emilia Pęcak, Niko Twardoń, Dawid Sojka, Mateucz Niepala, Mateusz Sławik, Grzegorz Fajlert, Joanna Jelito, Grzegorz Grobarek, Paweł Chlebowicz, Alicja Folmer, Maja Zwiech, Anna Przybyła, Aleksandra Kalbrun, Yvonne Pogodzik opiekunowie  mgr M. Popiel, mgr B. Sieńczak

Wojewódzki konkurs na ozdobę choinkową zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Opolu  (podziękowanie za  udział) opiekun mgr Michaela Grochla    

Wojewódzki konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową  –  nagrodzona szopka Jakuba Maźniaka z kl. IIa  w kategorii klas I-III opiekun mgr Barbara Mocia 

Diecezjalny Konkurs Artystyczny Opole 2015 ,, Bóg  źródłem radości  w rodzinie” do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się: D. Jelito kl. Ia, M. Winiarz kl. Va, J. Jelito kl. VIb  opiekun mgr Barbara Mocia 

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci ,, Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki! Ewa Gabor I miejsce w województwie  -  opiekun mgr K. Konopka

Konkurs plastyczny ,, Moja Europa” – podziękowania za udział p. mgr M. Grochla, mgr M. Jendrusch,  mgr K. Konopka, mgr E. Sadowska Spranzel

Ogólnopolski Konkurs plastyczny ,, Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”  Ewa Gabor I miejsce w powiecie,  I miejsce w województwie, I miejsce w Polsce   -  opiekun  mgr K. Konopka

Konkurs na ,, Babę Wielkanocną i wypieki świąteczne” – podziękowanie za udział – opiekun mgr K. Konopka

Kangur Matematyczny 2015 R. Deć ogólnopolskie wyróżnienie opiekun mgr M. Popiel

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Jak wygląda muzyka?” – największa ilość głosów internautów dla Szymona Myśliwca  – opiekun mgr M. Jendrusch

Ogólnopolski Konkurs wiedzy Pożarniczej – II m.S. Sajfert opiekun mgr B. Sieńczak

Osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2013/2014

Osiągnięcia naukowe uczniów w 2013/2014 roku
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny – 9 m. Emanuel Gifuni
opiekun: mgr B. Konieczna

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap gminny – 1 m. Emanuel Gifuni (udział w etapie wojewódzkim)
opiekun: mgr M. Latus

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny – 1 m. Julia Zelent (udział w etapie wojewódzkim)
opiekun: mgr Beata Kulig

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap gminny – 1 m. Paweł Harmansa
opiekun: mgr K. Juszczyszyn

Wojewódzki Konkurs Historyczny etap gminny – 7 m. Marsel Malik
opiekun: mgr A. Polywka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 4 m. Paweł Harmansa
opiekun: mgr M. Popiel

Gminny Konkurs ortograficzny dla klas III – I m. Tymon Reguła, II m. Róża Deć
opiekun: mgr D. Kłeczek

Gminny Konkurs matematyczny dla klas III – I m. Róża Deć, III Ewa Gabor
opiekun: mgr D. Kłeczek

Konkurs słowno – muzyczny z języka niemieckiego:

  • I m. Anna Kroker w kat. Klas IV-VI
  • III m. Emanuel Gifuni
  • III m. Zuzanna Kostyrka w kat. Klas IV-VI

opiekunowie: mgr A. Polywka, mgr B. Konieczna

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Żak 2014 pod hasłem: "Odkrywamy Pismo Święte. Przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie." – udział
opiekun: mgr B. Malinowska

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – III miejsce na etapie gminnym W. Bieńczak, A. Kozłowski
opiekun mgr B. Kulig

Konkurs "Śląskie Beranie" na etapie gminnym wyróżnienie
opiekun mgr I. Bieńczak

Gminny Konkurs p. Pożarowy – I miejsce S. Sajfert

III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – tytuł eksperta otrzymali C. Bomba, P. Bomba, O. Gramala, V. Maciołek, E. Mandok, E. Pęcak, D. Sojka
opiekun mgr M. Popiel

Wojewódzki konkurs plastyczny "Pocztówka- Moje wakacje"
opiekun mgr D. Kłeczek (podziękowanie za udział)

Gminny Konkurs plastyczny "Kocham Gogolin i miejsce, w którym żyję" – wyróżnienie M. Nocoń
opiekun K. Konopka

Ogólnopolskie Bicie rekordu sztucznego oddychania zorganizowane przez WOŚP
opiekunowie B. Konieczna, B. Wieczorek, E. Sadowska Spranzel

Osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2012/2013

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny – 2 m. Nikodem Maciołek
opiekun: mgr A. Polywka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap gminny – 2 m. Izabela Sikorska
opiekun: mgr M. Latus

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny – 2 m. Izabela Sikorska; Laura Fait – 9 m.
opiekunowie: mgr A. Wiora, mgr Beata Kulig

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap gminny – 8 m. Kamil Jasionkowski
opiekun: mgr K. Juszczyszyn

Wojewódzki Konkurs Techniczny – etap gminny – 4 m. Nikodem Maciołek
opiekun: mgr B. Sieńczak

Wojewódzki Konkurs Historyczny etap gminny – 5 m. Kamil Jasionkowski
opiekun: mgr M. Zagwojska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 5 m. Kamil Jasionkowski
opiekun: mgr M. Popiel

Gminny Konkurs ortograficzny dla klas III – 3m. Victoria Maciołek
opiekun: mgr M. Jendrusch

Gminny Konkurs matematyczny dla klas III – 1m. Dawid Sojka
Opiekun: mgr M. Jendrusch

Konkurs recytatorski w j. niemieckim "Jugend traegt Gedichte vor" – etap szkolny: I m. Anna Przybyła, II m. Izabela Sikorska, III m. Daria Lachowicz, etap gminny: III m. Izabela Sikorska, VI m. Daria Lachowicz
Opiekunowie: Bernadeta Konieczna, Aurelia Polywka

Konkurs słowno – muzyczny z języka niemieckiego – 1m. w kat. kl. V –VI Karolina Kowolik; w kat. kl. I- III 1 m. Bernadeta Lepich kl. IIa; 2 m. Zuzanna Kostyrka kl. I
opiekun: mgr B. Konieczna

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ,, Drzwi Wiary " - 2 finalistów: Julia Zelent, Denis Ogiela
opiekun: mgr B. Malinowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Motywy biblijne w malarstwie: Drugi dzień stworzenia świata " – 2 m. Julia Zelent kl. V
opiekun mgr B. Malinowska

Wyróżnienie podczas Festiwalu Nauki w RCRE w Opolu za przeprowadzone doświadczenie "Lampa lawa " – Wiktoria Bieńczak i Julia Zelen
opiekun: mgr K. Juszczyszyn

Wyróżnienie w powiatowym konkursie ,, Nakręceni na tradycje " - Bolik Aleksandra, Kalbrun Aleksandra, Bieńczak Wiktoria, Kroker Karolina, Sasik Karolina
opiekunowie: mgr I. Bieńczak i mgr A. Wiora

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ,, Tajemnice regionów " – fotoreportaż – kl. I- VI
opiekunowie: mgr I. Bieńczak i mgr A. Wiora

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,, Zagrożenia w gospodarstwie wiejskim " ( PIP Opole) – I m. Marceliana Worotniak i Łukasz Ostrowski kl. IIa , wyróżnienie Karolina Sasik kl. VIb
opiekunowie: mgr B. Wieczorek, mgr K. Konopka

II Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – tytuł eksperta otrzymali Daria Lachowicz, Daniel Stosiek z kl. VIa
opiekun mgr M. Popiel

Konkurs Ogólnopolski "Europa naszym wspólnym domem" - I m C. Bomba, M. Maźniak, II m M. Dzięgielewska, III m E. Gabor,
opiekun mgr M. Latus

Wojewódzki Konkurs "Pierwszy dzień w szkole. Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie"
Tomasz Tomeczek z klasy 2a zdobył drugie miejsce opiekun mgr B. Wieczorek
Karolina Szyroki (z kl. 1) i Ewa Gabor (z kl. 2b) otrzymały w tym konkursie wyróżnienie – opiekunowie mgr A. Rosenberger i mgr D. Kłeczek

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym ,, Kangur " - Róża Deć
opiekun mgr D. Kłeczek

Wojewódzki Konkurs "Ratujemy i uczymy ratować " - mgr Ewa Sadowska-Spranzel i mgr Barbara Wieczorek opracowały scenariusz konkursowy nt. "Jak wezwać pomoc w nagłych wypadkach?", który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.