zapisy kl I scyfrowa szkola2baner 25 latbaner szkola klasa

Kadra

Pracownicy pedagogiczni:

  1. mgr  Renata Kochanowska – dyrektor szkoły, muzyka  
  2. mgr Aurelia Polywka - Nauka własnej historii i kultury, Historia i społeczeństwo, wicedyrektor, pełnomocnik dyrektora
  3. mgr Koryna Konopka –  pedagog, terapia pedagogiczna, plastyka, muzyka, rewalidacja, kierownik świetlicy i stołówki szkolnej
  4. mgr Izabela Bieńczak - biblioteka, WDŻ, terapia pedagogiczna
  5. mgr Mariola Jendrusch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  6. mgr Ewa Sadowska-Spranzel - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  7. mgr Michaela Grochla  - edukacja wczesnoszkolna, etyka,  świetlica
  8. mgr Barbara Wieczorek - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna ,świetlica
  9. mgr Anna Rosenberger - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, świetlica
  10. mgr Monika Popiel - matematyka, zajęcia komputerowe
  11. mgr Bożena Sieńczak – Technika, matematyka
  12. mgr Beata Kulig  - język polski, logopedia
  13. mgr Anna Wiora  – język polski ,świetlica 
  14. mgr Bernadeta Konieczna – język mniejszości  narodowej  – niemiecki
  15. mgr Benedykta Kurzeja – język mniejszości narodowej - niemiecki
  16. mgr Sonia Miłek - język angielski, świetlica
  17. mgr Magdalena Latus – język angielski
  18. mgr Barbara Mocia – religia, etyka
  19. ks. Sławomir Krawczyk - religia
  20. mgr Stanisława Szewczyk - Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, przyroda
  21. mgr Bożena Wiesner – język polski, wychowanie fizyczne
  22. mgr Krystyna Skoczylas – wychowanie fizyczne, świetlica
  23. mgr Renata Chmura – geografia, świetlica
  24. mgr Renata Patola – chemia
  25. mgr Sylwia Konefał  - Preisner – biologia
  26. mgr Jarosław Bień - fizyka
  27. mgr Marcin Reginek – pedagog specjalny
  28. mgr Anna Knetsz - psycholog

 

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. Anna Otto- Główna księgowa
  2. Anita Wdowik - Specjalista ds. płac
  3. mgr Leokadia Przemus – Sekretarz szkoły
  4. Gabriela Skrzypiec - Pracownik obsługi
  5. Barbara Smieszek - Pracownik obsługi
  6. Barbara Kraus - Pracownik obsługi
  7. Mariola Witon - Pracownik obsługi
  8. Ernest Małek – Konserwator
  9. Kariona Urbańczyk – opiekun dzieci dowożonych
  10. Elżbieta Łazowska - opiekun dzieci dowożonych
  11. Kinga Kaptur - opiekun dzieci dowożonych
  12. Teresa Schynol - opiekun dzieci dowożonych
  13. Jan Pietrzyk – opiekun do przeprowadzania dzieci przez przejście dla pieszych 

 

Wychowawcy klas:

  • Ia  - mgr Barbara Wieczorek
  • Ib – mgr Michaela Grochla
  • II – mgr Mariola Jendrusch
  • IIIa – mgr Ewa Sadowska – Spranzel
  • IIIb – mgr Anna Rosenberger
  • IVa – mgr Magdalena Latus
  • IVb – mgr Sonia Miłek
  • Va- mgr Bernadeta Konieczna
  • Vb – mgr Monika Popiel
  • VI – mgr Bożena Sieńczak
  • VIIa – mgr Izabela Bieńczak
  • VIIb – mgr Koryna Konopka