Podstawowe informacje

W tej części Biuletynu udostępniamy podstawowe informacje o Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie: o statusie prawnym, danych teleadresowych, danych ułatwiających kontakt z naszą Placówką i jej komórkami organizacyjnymi.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie jest placówką publiczną:

Karta informacyjna

Nazwa podmiotu:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie
Forma prawna:
Samorządowa jednostka budżetowa gminy Gogolin
NIP:
 199-008-19-36

Lokalizacja:
województwo opolskie, powiat krapkowicki, gmina Gogolin
Adres:
ul. Strzelecka 39, 47-320 Gogolin
Telefon:
+48 77 466-62-24
Fax:
+48 77 466-62-24
WWW:
www.psp2gogolin.pl
Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 7:00-15:00
Kierownik:
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie
– mgr Renata Kochanowska
IOD:
Inspektor ochrony danych: Pan Marek Adamaszek, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat naszej Placówki jest czynny

od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Przyjęcia Interesantów w sprawie skarg i wniosków: zob. dział Sposób przyjmowania i załatwiania spraw